.

.

Kipp 06430-5A53X60 Цинк/Челик Прилагодлива Рачка со 1/2-13 Надворешен Навој, од Класичен Топката Стил, Инчен, Сребро Метален Прав-Обложени Заврши, Челични Компоненти, Големина

Kipp 06430-5A53X60 Цинк/Челик Прилагодлива Рачка со 1/2-13 Надворешен Навој, од Класичен Топката Стил, Инчен, Сребро Метален Прав-Обложени

DEN 398.88

Количина на стоки
Това е достапна

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743. Завртки и внатрешните компоненти во челик квалитет класа 5.8. Се справи со прав-обложени.Челик завртки и внатрешните компоненти црна оксид заврши.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Основните својства

Додатоци на производот