.

.

OLLGEN Главата Носи лупа 10x 15x 20x 25x со 2 LED Светло Двојно Око Jeweler Види Поправка Зголемувачот Loupe со Headband

OLLGEN Главата Носи лупа 10x 15x 20x 25x со 2 LED Светло Двојно Око Jeweler Види Поправка Зголемувачот Loupe со Headband

DEN 332.64

Количина на стоки
Това е достапна

34 oz Package Големина : Прибл.2 прилагодливи LED светла.5-5cm), исто како и на принципот на микроскоп.5-5cm), исто како и на принципот на microscope Package Листа : 1 * Зголемувачот со пакување box1 * Гумени Бендот 4 * Пар Леќи(10 X, 15 X, 20 X, 25 X) 1 * Lense Складирање Box1 * Упатство.Ве молиме да го контактирате овластениот сервис, поради можна штета предизвикана од логистика, ние ќе го реши тоа за вас во времето.Оваа headlamp со зголемена леќа е повеќе практична, отколку рачни еден.4 леќи во различни magnifications за вашиот избор(10 X, 15 X, 20 X, 25 X), и тие се многу лесно да биде вклучен.Монтажни еластична силика гел headband.Висок квалитет што трајни доволно за секојдневна употреба.5 V AAA батерија (не се вклучени) Точка Тежина : Околу.4 меѓусебно леќи со 10 X, 15 X, 20 X, 25 X зголемување, отпорно на гребење акрилик ја намалува тежината.Се применува за индустрија, електроника, образование, географија, медицина, минијатурни гравирање,поправка на часовници, инсекти набљудување, монетите и марките собирање, итн."Не може да се фокусира на користење на двете очи истовремено"Лево/десно двојно око закрпи зголемувачот со LED, ★★★ Тоа не може да се користи и на леќи на очите (кога ќе го работат ), бидејќи ★★★ Краток Фокусно Растојание од објективот на производот е САМО 0.Карактеристики : 2 прилагодливи LED светла.Монтажни еластична силика гел headband.5-5cm), исто како и на принципот на микроскоп.

Основните својства

Додатоци на производот