.

.

Оптичка Илузија Триење Плочи

Оптичка Илузија Триење Плочи

DEN 337.20

Количина на стоки
Това е достапна

ТРИЕЊЕ ПЛОЧИ ОПТИЧКА ИЛУЗИЈА СЕТ ОД 6. R-5841 Карактеристики : Земја на Производство : -сад.Димензии : вкупна Висина - Врвот до Дното : -7".Вкупна Ширина - страна на Страна : -7".Целокупниот Производ Тежина : -0.2 lbs.

Основните својства

Додатоци на производот