.

.

ELECRAT Здрави Заби Сад, Додаток Колекции На Бизнис Патување Куќи за Изнајмување на Соба Вила Дом Бања, 190x20(MM), Зелена, 1 X Четка за заби Патување Складирање Кутија

ELECRAT Здрави Заби Сад, Додаток Колекции На Бизнис Патување Куќи за Изнајмување на Соба Вила Дом Бања, 190x20(MM), Зелена, 1 X Четка

DEN 133.20

Количина на стоки
Това е достапна

Складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот.Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето.Тоа поле е дизајниран со вертикални линии, кои можат подобро да се спречи пропаѓање.Производот е лесно да се носат, поради неговата леснотија и компактност, и тоа не заземаат простор.

Основните својства

Додатоци на производот