.

.

NJIHGSS Пакување од 2 Сува Четка – Мали Тело Четка и Долго Назад Четка + 2 Куки – Тело Scrubber Туш Четка – Лимфна Дренажа/ Циркулацијата на Крвта – Сува Четкање + Exfoliating Четк

NJIHGSS Пакување од 2 Сува Четка – Мали Тело Четка и Долго Назад Четка + 2 Куки – Тело Scrubber Туш Четка – Лимфна Дренажа/ Циркулацијата

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

✔️Квалитет Пакет : Овој пакет на 2 exfoliating тело чистење четки содржи еден мал туш четка и еден долг назад scrubber.2"H Ако не сте задоволни со нашата сува кожа четки, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви помогнеме преку нашите политики.Нашата бања четки ги отстраните мртвите кожата, активно помош лимфна дренажа, и да помогнат во намалување на целулитот.Кога се користи навлажни, туш четка темелно се чисти порите на кожата.Можете да ги користите телото масло да се подобри ефекти.ЗА НАШИТЕ СУВА BRUSHESEach NJIHGSS тело четка за туширање е произведен од природни материјали да бидат пријателски расположени кон тебе и на Мајката Природа.Сепак, чистење со четка со долга рачка помага да работат на далечни места како дел на грбот, колковите, итн. ✔️Високо-одделение се Изгради : Нашето тело scrubbers се направени од најдобрите квалитет бамбус, природни влакна, и функција не-пропадна лен ремени.На бамбус рачка на задната четка не само што го прави користењето полесно, но е, исто така, ќе биде долго време чистење партнер.

Основните својства

Додатоци на производот