.

.

IEOVIEE Тенок Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно / Fitbit Обратно SE / Fitbit Обратно Лајт Бенд, од не ' Рѓосувачки Челик Тесен Замена Wristband за Жена (Розово Зла?

IEOVIEE Тенок Метал Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно / Fitbit Обратно SE / Fitbit Обратно Лајт Бенд, од не

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

Напомена : -ве Молиме овозможи 1-3cm (0.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.2 инчи) се разликува поради прирачник за мерење.Пакет се вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Види Бенд (Бендот само, не се вклучени Види) 1 x настава 1 x Отстранување алатка,се Препорачува да се ВИДИ ИНСТАЛАЦИЈА ВИДЕО или УПАТСТВО пред користење на Гаранција : Ние нудиме Живот-време гаранција за покривање било кој квалитет или производство на прашања поврзани.7"зглобовите.IEOVIEE НОВИ Нерѓосувачки Челик Дише Мрежа Fitbit Обратно 2 Бенд со блокирам затворач Тоа е совршен избор за да го замени стариот или носење на бендот на вашиот часовник. ★【Совршено се Вклопуваат Големина】Погоден за 6.Фино полирање парична казна површини Прецизни детали за брусење и полирање процес, да ви презентираме со елегантен и текстура. ★【Лесна Натпревар】 : Безбедност тока за бесконечно прилагодување.На тока се направени од стилски, елегантен, супер силен нерѓосувачки челик метал прилагодливи затворач, тоа може беспрекорно да се држи и заклучување во вашиот Fitbit Обратно / Fitbit Обратно 2 / Обратно Лајт токму & безбедно. ★【Пријателски Услуги на Клиентите】ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања.

Основните својства

Universal compatible with Fitbit Versa 2 , Fitbit Versa , Fitbit Versa SE , Fitbit Versa Lite :

Додатоци на производот