.

.

Микрофибер Косата со Крпа,Hicober 3 Пакети Коса Turbans за Влажна Коса, Сушење Коса Заврши Крпи за Кадрава Коса Жените Анти Frizz(Сива,Сина,Сива)

Микрофибер Косата со Крпа,Hicober 3 Пакети Коса Turbans за Влажна Коса, Сушење Коса Заврши Крпи за Кадрава Коса Жените Анти Frizz(Сива,Сина,Сива)

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

СУПЕР АБСОРБЕНТА МИКРОФИБЕР КОСАТА со КРПА Hicober коса крпи се направени од супер абсорбента микрофибер крпа, дише, без мирис за брз сува коса.НАМАЛУВАЊЕ на ЗАГРЕАНА ШТЕТА Тендер микрофибер косата сува крпа брзо во водите поздрав начин без да се оштети косата со фен.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОСА-Без оглед на вашата коса кадрава или права, сува или масло, обоена во супер-исправен.Косата turbans за влажна коса се задоволат потребите на вашето семејство.SOFT & УЛТРА ЛЕСНА : На Hicober микрофибер косата со крпа многу понежен од редовните коса крпи, сите во тендерската умилкувам на телото со супер-светло микрофибер.ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА ДИЗАЈН : Експериментален доказ дека Hicober косата со крпа нема да се деформира или намали по 10000 мие.Ве молиме мијат косата со крпа под 40 °C/ 104 °F. Хлор белење, пеглање, хемиско чистење, и фен не се препорачува.

Основните својства

Додатоци на производот