.

.

Seasonsky Природно Дрво Птица Костур Сет, Птица Папагал Играчки, Tripod Замав Џвакање Птица Играчки за Cockatiel Птица Замав Играчки, Виси Бел Милениче Птичји Кафез Hammock Замав К

Seasonsky Природно Дрво Птица Костур Сет, Птица Папагал Играчки, Tripod Замав Џвакање Птица Играчки за Cockatiel Птица Замав Играчки,

DEN 263.76

Количина на стоки
Това е достапна

Шарени птица играчки задржи вашето домашно милениче полни со енергија и да стане рај за вашите миленици за да се искачи, џвакањето, и да пуштате, помага да се избегне депресија и анксиозност предизвикани од досада.Совршен дизајн : речиси ги исполнува природни потребите на сите птици, дозволувајќи им на повеќето птици да се вежба и да се зајакне своите мускули, погоден за сардината, parakeets, папагали, папагали, conure, mynah, macaw, средни и мали птици, и многу мали животни хрчаци, глувци, gerbils, стаорци.Тоа лесно може да се инсталира во речиси секој кафез и може да обезбеди часа на забава секој ден. Природно дрво не е совршен, пукнатини или дрво очи се неизбежни.Дизајниран да им даде на сите видови на мали и средни птици.3 инчи долго Пакување вклучува : 1 x Качување скалило hammock 1 x Триаголник замав 1 x Beaded замав 1 x Бел string Џвакање играчки 1 x Памук јаже џвакање играчки Забелешка : 1.3 инчи долго Триаголник замав : 30cm/ 11.Природен вкус, направен од страна на домашно милениче безбедно материјали,целосно рачно изработени.Обезбедува вашиот малата птица идеална возвишено место да се лулаат, се џвака и да се искачи.Спецификација : Качување скалило големина : 44cm/ 17.Мулти-функција птица играчка : тие се дизајнирани со цел да ги споделите со вашите птица нозете имаат одмор додека, исто така, нудат и вежбање можности за вашите птици да се задржи здрави и фит.Светли бои и бел лесно можат да се привлечат вашите миленици.Им даде на вашето домашно милениче чувство на сигурност и припаѓаат, да биде поблиску до своите сопственици.Нека миленичиња имаат свои слободно место, и нека се сопственици излезе на леснотија.

Основните својства

Додатоци на производот