.

.

H11/H8/H9 +9005/hb3LED Светлата Светилки – Sampino Фарови Сите-во-Едно Конверзија Комплет (2 групи) 8000LM 5500K 12xCSP Чипови Кул Бело

H11/H8/H9 +9005/hb3LED Светлата Светилки – Sampino Фарови Сите-во-Едно Конверзија Комплет (2 групи) 8000LM 5500K 12xCSP Чипови Кул

DEN 1439.76

Количина на стоки
Това е достапна

Sampino Врвот LED CSP чипови H11+9005/BH3 фарови, 50 W/Set (25 W по крушка), 8000lm/set (4000lm по сијалица).H11+9005 LED фарови светилки се најдобри замена избор за оригиналниот халоген и HID Xenon светилки.Најновата технологија покажува светлината на светлината без никаква темни дамки или нејасна светлина.моќен светлосен излез,совршен појавување, лесно да го инсталирате 1 : 1 халоген е дизајн, нема повеќе измена на светлата домување или поклопец.Совршен избор ако сакате да го надградите вашиот фарови да ДОВЕДЕ тип.Вашиот врвот трансферот, најдобрите лер комплет може да се купи.зачувај шопинг време, комбо пакет е 1pair h11/h9/ h8 и 1pair 9005/ hb3 направи за група на зафатен работи кои сакаат да ги заменат своите возило е висока зрак и ниска зрак заедно ,тоа е погодно за вас да се купи, без сомнение.Ве молиме да ја потврдите вашата светилка големина на филтер, или контактирајте со нас преку купувачот порака пред купување. 4 светилки имаат 8000 лумен, 4000 лумен по пар, светилки може да биде инсталиран во 20 минути. 12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА : Купи со доверба, без кавга за враќање или размена.Ако било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно,ние ќе се реши за вас во рамките на 24hours.

Основните својства

Додатоци на производот