.

.

BAILEY КУТИИ - 17.75 H x 12 W x 4.75 Д - Медицина Кабинет Прва Помош Кабинетот На Blake

BAILEY КУТИИ - 17.75 H x 12 W x 4.75 Д - Медицина Кабинет Прва Помош Кабинетот На Blake

DEN 1775.52

Количина на стоки
Това е достапна

Нерѓосувачки Челик Тело.Матирано Стакло од Врата w/ Лекар Крст.Клучни Lockable (Заклучување).Сака Предградијата.Изгледа Прилично Голема.Заклучување на оние горе лековите.Тоа е совршено медицина кабинет за да додадете малку класа за вашата прва помош комплет, или малку заштита за вашиот добрите.

Основните својства

Додатоци на производот