.

.

Relaxdays Нерѓосувачки Челик Медицина Кабинет, Огледало Врата, 2 Прегради, Прва Помош, Домашна Аптека, Сребро, HWD: 54x32x12cm

Relaxdays Нерѓосувачки Челик Медицина Кабинет, Огледало Врата, 2 Прегради, Прва Помош, Домашна Аптека, Сребро, HWD: 54x32x12cm

DEN 5257.20

Количина на стоки
Това е достапна

Вие не треба да се заклучите дома аптека, за шарки прави сигурни дека вратата автоматски се затвора.5 x 9 см - Максимален капацитет : стан.Нерѓосувачки Челик Медицина Кабинет Детали - Вкупно димензии H x W x D : стан. 8 кг - Материјал : Нерѓосувачки челик, стакло Тежина : стан.Висок-квалитет изглед : Со сјајна нерѓосувачки челик случај да се вклопи во совршено.Производителот гаранција може да не се применува.2 kg Hanging Домашна Аптека - Сјајна високо-квалитетни обвивка - 2 Прегради во различни големини - Огледува врата со прва помош крст - Врата се затвора автоматски - Ѕиден приклучок и шрафовите за монтирање included Included во Испорака - 1 x Медицина Кабинет - Собранието Материјали - Упатство - Декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени.На огледува врата, исто така ви овозможува да се погледне на здобиени повреди веднаш.Ова не ' рѓосувачки челик медицина кабинет карактеристики 2 прегради во различни големини за лекови, завои и прва помош колекции.Стаклена врата : вратата може да се користи како огледало во случај на вонредна состојба - Со прва помош крст.Автоматско : На шарки, бидете сигурни дека вратата автоматски се затвора - Без заклучување е потребно.Едноставен : Ѕидниот приклучок и завртки се дел од собата (4 секоја) - Со пред-drilled дупки.5 cm Големина на мала преграда : H x W x D : стан.Благодарение на овој паметен механизам, вие не треба набрзина да се погледне за клуч во случај на вонредна состојба. 2 Прегради : Ова медицина кабинет има 2 прегради во различни големини за прва помош комплет и дрога.

Основните својства

Додатоци на производот