.

.

Accmor Бебе Burp Облека Пакет, Муслин Burp Облека, Бебе Burp Партали, 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека Големи Burp Облека

Accmor Бебе Burp Облека Пакет, Муслин Burp Облека, Бебе Burp Партали, 6 Слоеви Екстра Абсорбента и Мека Големи Burp Облека

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал - високо квалитетен материјал е мек , супер нежно да се користи на бебето е чувствителна кожа.Одлична абсорбента и дише, Тоа има 6 слоеви , ги апсорбира течност во секунди.И оваа burp облека може да биде побрзо сува од нормално облека.Здрав-Нема штетни хемикалии како што се флуоресцентни агенти, здрави за вашиот малку еден.И тоа е чиста, не е лесно да се одгледуваат бактерии.Мултифункционален За Бебиња – нашите муслин облека се толку разновиден и може да се користи во мноштво начини.Совршен за заштита на вашата облека кога burping бебе, бришејќи до леплива мензи, како доењето покритие, за teething, дриблинг бебиња или дури и како промена на предниот капак кога надвор и за да се задржи областа хигиенски.Мора да се подарок за нова родители - овие муслин облека ќе дојде во рака за burping, хранење, менување или чистење на бебето, Тоа им помага да се даде добра грижа за бебето е важно раст фаза.Функција : 1. Нема штетни хемикалии безбедни и здрави !супер нежно да бебе е чувствителна кожа . 2. Одлична абсорбента , лесно да се исуши и не е лесно да се одгледуваат бактерии. 3.Ieal подарок за бебето туш, smarts мајка потребите на ова, кога исхраната на своите малечки .Пакетот Вклучува : 4 * Бебе Burp Облека + 4 * Бебе Burp Крпа.

Основните својства

Додатоци на производот