.

.

HanTof 410Pcs Целосно Навој Машина Завртки Гром М2 x 4/6/8/10/12/16/20mm,Мали/Мали/Микро Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Ореви и Рамни Подлошки Асортиман Комплет со Хексадецимал

HanTof 410Pcs Целосно Навој Машина Завртки Гром М2 x 4/6/8/10/12/16/20mm,Мали/Мали/Микро Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Ореви

DEN 144.24

Количина на стоки
Това е достапна

Различни големини може да ги исполни вашите различни користење.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е совршен пријател за вас.9 одделение од легиран челик, што функција е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.ГОЛЕМИНИ -М2 4mm x/6mm/8мм/10мм/12mm/16mm/20mm Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки.ШИРОК АПЛИКАЦИИ -М2 Мали Хексадецимален Штекер Капа на Главата Завртки Завртки и Навртки Асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY . 【Пакет се Вклучени : 】 М2 x 4mm-30 КОМПЈУТЕРИ М2 x 6mm-30 КОМПЈУТЕРИ М2 х 8мм-30 КОМПЈУТЕРИ М2 x 10мм30 КОМПЈУТЕРИ М2 x 12mm30 КОМПЈУТЕРИ М2 x 16mm30 КОМПЈУТЕРИ М2 x 20mm30 КОМПЈУТЕРИ М2 Ореви100 КОМПЈУТЕРИ М2 Подлошки 100 КОМПЈУТЕРИ 【Вкупно : 410 Парчиња,12.Не само што ви даде најдобар производ, но исто така најдобар систем за складирање за нив.Гаранција- Ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење.А просечната грешка е помалку од 0.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди задоволство шопинг искуство.ПАКЕТ- Сите Завртки и Навртки се спакувани во еден издржлив и здрав Кутија ефикасно да ја носат тежината на целиот пакет.Комплет има многу различни големини, кои може да ги исполни максимален број на барања за вас.9 Одделение Легиран Челик М2 Хексадецимален Штекер Капа на Главата Завртки Ореви и Завртки Подлошки】 【Забелешка : Мали делови, чувајте се далеку од децата под 6 години.

Основните својства

Додатоци на производот