.

.

Diadora Мажите BARRA Класичен Песна Јакна

Diadora Мажите BARRA Класичен Песна Јакна

DEN 1151.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Полиестер.Класичен комплетна поштенски песна јакна.Еластична ребрести јака, cufs и корселе.Emroidered лого на градите пред се, на екранот печатени графика преку назад.Ретро урбани streetwear.Оваа архивиран јакна карактеристики на шарени шема на ракавот, ракави и на дното полите.На 5palle логото на грбот и бели ракави продолжи со игра на бои.Доминираат градот со овој streetwear изглед.

Основните својства

Додатоци на производот