.

.

750 КОМПЈУТЕРИ Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо Y6RV4 Кауција Приклучок за Кабелот Завршува

750 КОМПЈУТЕРИ Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо Y6RV4 Кауција Приклучок за

DEN 1721.04

Количина на стоки
Това е достапна

750 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо Y6 RV4 Кауција Приклучок за Кабелот Завршува.Секоја Големина : 8x9x8mm(0.31"x0.35"x0.31").Цена по 750 КОМПЈУТЕРИ.Повеќе од 10.000 различни накит одлуки шарм може да се најдат на мојата продавница насловната страна.За пребарување на шарм што ја сакате на мојата продавница насловната страна.Ви благодариме. 750 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење на Резерви Шарм Beading Изработката на Големо Y6 RV4 Кауција Приклучок за Кабелот Завршува.

Основните својства

Додатоци на производот