.

.

OUTFANDIA Патио Спреј Misters Полевање Колекции Додатоци за Надворешна Стаклена Градина Млазници Misting Ладење 100ft (3/8 Цевки)

OUTFANDIA Патио Спреј Misters Полевање Колекции Додатоци за Надворешна Стаклена Градина Млазници Misting Ладење 100ft (3/8 Цевки)

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

2020 најновите наводнување систем.Го замени од 1/4" цевки со најновите 3/8" цевки како насловот цевка.Анти-здроби сила dripper и спреј млазницата.Моќен проток на вода и притисок да се направи секој dripper или emitter се одвива непречено.Напредни Т приклучок и 4-начин конектор со подолг животен век.Времето-доказ иако во блескав лето.Две waterig линии е дозволено во време. 2020 најновите наводнување system Replace на од 1/4" цевки со најновите 3/8" цевки како насловот pipe Anti-здроби сила dripper и спреј млазницата.Моќен проток на вода и притисок да се направи секој dripper или emitter се одвива непречено.Напредни Т приклучок и 4-начин конектор со подолг животен век.Времето-доказ иако во блескав лето.Две waterig линии е дозволено во време.

Основните својства

Додатоци на производот