.

.

Ellesse Мажите SL Gottero Pullover Качулка, Сина

Ellesse Мажите SL Gottero Pullover Качулка, Сина

DEN 1054.80

Количина на стоки
Това е достапна

80% Памук, 20% Полиестер.Машина За Миење.Аспиратор со drawstring.Голем печати лого на предната страна.Меки внатрешната страна.Ребрести ракав и полите.Само за тениски асови?Апсолутно не!Стилски streetwear од Италија се врати и инспирира со спортски и иновативни секојдневен изглед.Дали sweatpants, Т-маица, јакна или hoody : Ellesse е вистинскиот избор за секој што сака да се донесе спортски стил на улица.

Основните својства

Додатоци на производот