.

.

Куп Завртка Куки,2 инчен Винил Обложени Таванот Куки,25 Пакет Завртка во Куки Растенијата Ги Куките,Ветер Chimes Куки Кујна Првенство Куки Одлична за Бесење Затворен & О

Куп Завртка Куки,2 инчен Винил Обложени Таванот Куки,25 Пакет Завртка во Куки Растенијата Ги Куките,Ветер Chimes Куки Кујна Првенство

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

се препорачува за најдобри резултати да се вежба помала пилот дупка и завртка таванот на јадица.Ве молиме да се стави надвор од децата и бебето се постигне.Широк Апликации : На купот на куките се добри помагала за декорација и DIY, Совршен за внатрешна и аутсајдер употреба. 【Пакет се Вклучени : 】25 парчиња Јаглероден Челик завртка-во таванот куки првенство hooks Material : Јаглерод Steell Боја : White Total Должина : 2.83"Топло Совети : Ова виси кука содржи функционална остри поени.83" Кука Должина : 2" Завртка Должина : 0.83 инчи : 2 инчи кука дел за hooking работи и 0.Тоа нема да предизвика дополнителни оштетувања и е лесен за користење.Завртка Куки комплет Вклучува : 25 Pack Завртка-во Куки,Направен од високо-квалитет на челик, купот завртка кука е силен и издржлив.И тоа е обложена со винил која е мека и мазна, заштита на вашите раце и објектот што виси.Оваа чаша sercw кука во собата може да се користи за да виси кригла, крпа, фабрика, тенџере, светлина, фенер, светилка, завеса, фестивал декорација, итн.таванот Завртка куки остане во широка употреба во слика и кадрирање индустрија и имаат многу апликации надвор од конвенционалната слика виси.

Основните својства

Додатоци на производот