.

.

Томи Hilfiger Бебе Момчиња 3-Парче Pullover Џемпер, Копчето надолу Кошула и Панталони Сет

Томи Hilfiger Бебе Момчиња 3-Парче Pullover Џемпер, Копчето надолу Кошула и Панталони Сет

DEN 684.00

Количина на стоки
Това е достапна

Џемпер : 100% Памук; Кошула : 55% Памук, 45% Полиестер; Панталона : 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 3-Парче Сет со Фустан, Кошула, 1/4-zip Џемпер & Панталони.Џемпер : 1/4-zip се потсмеваат-вратот, ребрести ракав & полите, везени логото знаме на градите.Кошула : Копче пред се затвори, долг ракав, buttoned ракави, точка јака.Панталони : Половина назад еластична со faux копче на предната страна.Томи Hilfiger е потпис colorblock џемпер и plaid кошула се adorably координирани со неговиот омилен фустан панталони за убав недела стил.Томи Hilfiger еден од светските водечки дизајнер начин на живот брендови и е меѓународно признат за прославувањето на суштината на класичен Американски кул стил, кој preppy со пресврт дизајни.Томи Bex Tee.Екипажот вратот tee кошула.

Основните својства

Додатоци на производот