.

.

HanTof 410Pcs Целосно Навој Машина Завртки Завртки М2 x 4/6/8/10/12/16/20mm,Мали/Мали/Микро Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Ореви и Рамни Подлошки Асортиман Комплет со Хексадеци

HanTof 410Pcs Целосно Навој Машина Завртки Завртки М2 x 4/6/8/10/12/16/20mm,Мали/Мали/Микро Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

DEN 1960.80

Количина на стоки
Това е достапна

ГОЛЕМИНИ : 2 x 4mm/6mm/8мм/10мм/12mm/16mm/20mm Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : М2 Хексадецимален Штекер Капа на Главата Завртки Завртки и Навртки Асортиман Комплет Служи широк спектар на употреба и за професионалци, аматери, земјопоседници, repairmen, други DIY .ПАКЕТ : 410pcs на Завртки и Навртки се спакувани во еден издржлив и здрав Кутија ефикасно да ја носат тежината на целиот пакет.

Основните својства

Додатоци на производот