.

.

MroMax 50Pcs Мала Завртка Око Куки 1.18 Должина Поцинкуван Железо Завртка-во Закачалка Око-Форма Прстен Куки 30мм Само Прислушување Завртки за Домашна Канцеларија Виси Рас

MroMax 50Pcs Мала Завртка Око Куки 1.18 Должина Поцинкуван Железо Завртка-во Закачалка Око-Форма Прстен Куки 30мм Само Прислушување

DEN 160.56

Количина на стоки
Това е достапна

Во секојдневниот живот, тоа е главно се користи во многу места како што се украси, предмети виси, вратата и прозорецот поддршка и одредување.Mro Max Око-Форма Куки Опис : материјал на око куки завртката е главно железо. 【АПЛИКАЦИЈА】- Совршени за внатрешна и аутсајдер употреба. Генерално се користи во комбинација со дрвени прозорци и воздухот куки, тој може да одигра поддршка и добра одредување на улогата. Ве молиме потврдете го со големина при купување.

Основните својства

Додатоци на производот