.

.

CRZ ЈОГА за Жени со Висок Појас Работи Шорцеви со Лагер 2 in1 Тренингот Атлетски Спортски Шорцеви со Zip Џеб - 4 инчи

CRZ ЈОГА за Жени со Висок Појас Работи Шорцеви со Лагер 2 in1 Тренингот Атлетски Спортски Шорцеви со Zip Џеб - 4 инчи

DEN 457.92

Количина на стоки
Това е достапна

Совршена за трчање, велосипедизам, џогирање, патување, тренингот, салата или повик носат.Кул да се допре, пот-wicking.Ткаенини : .На Feathery-Одговара за собирање.Функција & Фитинг : .Двоен слој дизајн, од страна на еластичен мрежа панели.Добредојдовте на изненадувања и можностите во животот.

Основните својства

Додатоци на производот