.

.

100 Парчиња Мат Црна Боја Mylar за Zip Пакет за Заклучување Кеси со Висат Дупка Храна Складирање Мирис Доказ Алуминиумска Фолија Патент Јасно Пластика Прозорец Пакување

100 Парчиња Мат Црна Боја Mylar за Zip Пакет за Заклучување Кеси со Висат Дупка Храна Складирање Мирис Доказ Алуминиумска Фолија

DEN 192.00

Количина на стоки
Това е достапна

Надвор големина : 9x16cm (3.5x6.3 инчи) ; Внатре големина : 8x12cm (3.1x4.7 инчен).Патент за заклучување, resealable, со круг висат дупка и јасно прозорец, рамна, торба може да биде запечатен со топлина sealer.Совршен за кафе, грав, бонбони, шеќер, ориз, сода, колачиња, ореви, грицки и повеќе храна долгорочно чување.Материјал : Алуминиумска Фолија и Пластика ; Боја : Мат Црна боја.Количина : 100 Компјутери / Многу ; Дебелина : 0.075 mm/страна (2.95 мили).Опис На Производот 1. Надвор големина : 9x16cm (3.5x6.3 инчи); Внатре големина : 8x12cm (3.1x4.7 инчен) 2. Количина : 100 компјутери во еден пакет 3. Дебелина : 0.075 mm/страна (2.95 мили) 4. Функција : Патент за заклучување, може да се ре-запечатува торба; Чувајте го сув производ, со висат дупка и солза рецки, торба може да биде запечатен со топлина sealer 5. Употреба : Совршен за кафе, грав, бонбони, шеќер, ориз, сода, колачиња, ореви, грицки и повеќе храна долгорочно чување на Белешки 1. Ве молиме потврдете го големината пред да нарачате, Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметри (1 инч=2.54 см).

Основните својства

Додатоци на производот