.

.

POCOMARU Debuter Кожа Случај за iPhone 4/4S (Brown)

POCOMARU Debuter Кожа Случај за iPhone 4/4S (Brown)

DEN 1953.60

Количина на стоки
Това е достапна

Дизајниран специјално за i Phone 4/4s, компатибилен со сите модели на i Phone и уреди со слични димензии.Случај : 5 1/8" x 3 3/8", оддел : 3 9/16" x 2 1/2".Студ затворач го задржува рака безбедно—одржите вашиот i Phone и вашиот earbuds само каде што ги стави.Преградата се вклопува 3+ финансиски, ИДЕНТИФИКАЦИЈА, припадност или транзит картички безбедно.Премиум кожа надворешни, внатрешни работи, ремени Отворот на дното на комората гарантира безбедно отстранување на вашите картички во секое време.На POCOMARU Débuter кожа случај за вашиот i Phone 4/4s е природен додаток на вашиот активен, roguish начин на живот.На кожа за на рака држи кон својот затворач безбедно, оставајќи место за вас да се заврши слушалки или earbuds.Овој случај има дискретна џеб на својот грб, погоден за чување на дебитна или кредитна картичка и идентификација.Восок заврши, рачно направена и направени од премиум кожа.Овој случај ја зема го зграби-и-оди на следното ниво.

Основните својства

Додатоци на производот