.

.

Копчето Надолу Дуксери за Жените да Носат на Работа Маскирани Суичери Drawstring Туника Падне Pullover со Џеб

Копчето Надолу Дуксери за Жените да Носат на Работа Маскирани Суичери Drawstring Туника Падне Pullover со Џеб

DEN 168.96

Количина на стоки
Това е достапна

жените основните v деколте, краток ракав т кошули лето секојдневен блузи женска блузи и блузи dressy 3/4 ракав женска секојдневен блузи 3/12 ракав женска плус големина блузи и блузи за работа на жените плус големина dressy блузи и блузи женска плус големина на резервоар врвот женска плус големина на резервоар врвот лабава одговара женска професионална блузи за работа женска кратко sleeve блузи и блузи за работа dressy женска кратко sleeve блузи и блузи лето женска кратко sleeve блузи v вратот лабава одговара обични маици лето dressy лето блузи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.

Основните својства

Додатоци на производот