.

.

YTEVYT Дигитални Компресор Мини Велосипед Пумпа Алуминиум Легура Велосипедизам Рака Воздушна Пумпа Топката Гуми Inflator MTB Планина Патот Велосипед Пумпа 120PSI за AV/ФВ 8.17

YTEVYT Дигитални Компресор Мини Велосипед Пумпа Алуминиум Легура Велосипедизам Рака Воздушна Пумпа Топката Гуми Inflator MTB Планина

DEN 1893.60

Количина на стоки
Това е достапна

● Тоа е лесно да се идентификуваат типот на вентилот на гумата : отстрани сива гумена капа од пумпата и место на пумпата на вентилот на гумата. 100g Package Листа : 1 * Велосипедска Пумпа. ● Одлична услуга : Ако ви е потребен квалитет, комфор и сигурност за нас entscheiden. ● Ултра-лесен и комплетен прибор : речиси и да нема тежина (само 100g), и многу компактен, може да се инсталира на велосипед рамка под шише рек преку зголемената стапка.Додатоци вклучуваат : воздух игла за inflating спортски топката, одредување појас и на држачот за одредување на воздушна пумпа на велосипед, и на гумена рака за одредување на воздух цевка.Wir понуди една година гаранција за квалитет за секој Kauf. 98mm кога намалената, 153mm кога extended Item тежина : Околу.Алуминиум материјал, полесни и повеќе durable120 PSIAdapter за Schrader Вредност и Presta Valve Braided и засилен транспорт цевка, трајни и unbreakable Ultra-мала тежина, лесно да се носат и install Specifications : Боја : Црна Материјал : Алуминиум alloy Item големина : Прибл.Тоа е само пумпа треба да се носите со вас, но исто така е само пумпа ви треба е во гаража.

Основните својства

Додатоци на производот