.

.

uxcell 3/4 Кол x 2-13/16(19x71mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Знак Носители Акрилик Стакло Ноктите со Завртки 6pcs

uxcell 3/4 Кол x 2-13/16(19x71mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Знак Носители Акрилик Стакло Ноктите со Завртки 6pcs

DEN 304.56

Количина на стоки
Това е достапна

[Size] Вкупната Големина : 19x71mm/0.75x2.8"(D*L); Конец Големина : 9.7x18mm/0.38x0.71"(D*L); Воздигнува Signage Висина : 65mm/2.56";За Макс Панел Дебелина : 12mm/0.47"; За Макс Панел Дупка Кол. : 12mm/0.47". [Материјал] Нерѓосувачки челик прави standoffs мазна и сјајна во површина, цврсти и модерен, со голема издржливост и стабилност. [Предности] Прилагодливи завртка капа, завртка со цврст заби.Појавување на гумена заптивка прави завртки повеќе одговара и не е лесно да падне. [Примена] Завртки сопствениците обично се користи за да се поддржи и да ја поправите акрил и стакло плочи, и исто така може да поддржува стакло плочи од дрвени основи.Тоа може да се користи за фиксни рекламирање дисплеј плочи, фотографии, и многу други користи.Погоден за домови, канцеларии, ресторани, продавници, и на други места. [Пакет се Вклучени] 6pcs x ќор-сокак, Со јасни гума spacer за заштита на стакло или знаци.Шраф За Монтирање Додатоци Се Вклучени.Нашите стакло ќор-сокак носители се црна, бела, сребро-тон, и злато-тонови на бои.На дијаметри имаат 6.8 мм, 12mm, 16mm, 19mm, 25мм, 38mm, 40mm.Вкупната должина има меѓу 27mm-204mm.Тоа може да се купат во нашата продавница во зависност од вашите потреби.Ве молиме проверете го насловот, слика, и карактеристики&детали за специфичните параметри.

Основните својства

Додатоци на производот