.

.

600 Шестотини Најголемиот Дел Зелена Комунални Ножеви Кутија Секачи Snap Исклучување Ножеви

600 Шестотини Најголемиот Дел Зелена Комунални Ножеви Кутија Секачи Snap Исклучување Ножеви

DEN 1198.80

Количина на стоки
Това е достапна

600 ЗЕЛЕНА Комунални Нож Кутија Секачи. 6" Долго 3" Употребливи Ножот.Се КОРИСТИ ЗА : Изградба, дрво, занаети, земјоделство, риболов, кампување, и лов.Идеален за сечење на картон, пластика, кожа тепих, јаже, итн.Една Рака Палецот Слајд и Заклучување.ПАКЕТ СОДРЖИ : Поставување на 600 Прилагодливи палецот ножот за заклучување.Прилагодливи ножеви snap-оф, обезбедување на остри рабови за сечење.50. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тешки Комунални Нож доаѓа со Брзо исклучување, Изградена-Во Детиште Крајот Капа за Лесна Сечилото Обновување.Долг Нож се Постигна за Брзо Исклучување на Интервали за да го Ресетирате Сечилото на Следното Остар Дел 8 поени за долг живот и острината Лесно да ги носите во Џеб, Појас Торбичка, Алатка за Полнење, во Џебот од Кошулата.Мала тежина. 600 : Зелена Комунални Нож Кутија Секачи. 6.00 in Долго. 3.00 in Употребливи Ножот.Стигнале Ножот.Една Рака Thump Слајд и Заклучување. 3/4in Широк Кадар Исклучување на Ножот. 7 Snap исклучување Сегменти за Нов Совет.Црна Нож Крајот се користи за да се Држат Ножот.Сечилото е Заменливи.ЗАБЕЛЕШКА : Секоја цел е за 600 ножеви : .

Основните својства

Додатоци на производот