.

.

OKLILI 2PC X RM1-3763-000 RM1-3763-000 Пикап Ролери Собранието Компатибилен со HP M3027 M3027x MFP M3035 M3035xs MFP P3005 P3005d P3005dn P3005n P3005x

OKLILI 2PC X RM1-3763-000 RM1-3763-000 Пикап Ролери Собранието Компатибилен со HP M3027 M3027x MFP M3035 M3035xs MFP P3005 P3005d

DEN 119.76

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : Хартија за Превземање на Ролери.Компатибилен со M3027 M3027x MFP M3035 M3035xs MFP P3005 P3005d P3005dn P3005n P3005x.ОЕМ код / Дел NO : RM1-3763-000 RM1-3763-000. Состојба : Компатибилни НОВИ(2 PC).Пакување : Неутрален пакување.Име на производ : Хартија за Подигнување Roller Compatible со M3027 M3027x MFP M3035 M3035xs MFP P3005 P3005d P3005dn P3005n P3005x OEM код / Дел NO : RM1-3763-000 RM1-3763-000 Condition : Компатибилни NEWQTY : 2 PC.

Основните својства

Додатоци на производот