.

.

Abbott Колекција 1227 Пати/Гребло Укината Placecards w/ Гребло

Abbott Колекција 1227 Пати/Гребло Укината Placecards w/ Гребло

DEN 1824.00

Количина на стоки
Това е достапна

Едноставен и класичната виткање шатор картички.Карактеристики куќа Живот икони.Мерки 1.5 x 3. Направени од хартија.Виткање Шатор картички да ги красат вашата маса како placecards или дури и да етикета вашиот сирење коцки или бифе предмети.

Основните својства

Додатоци на производот