.

.

JZENZERO HDMI-компатибилен да RJ45 Extender Мрежен Адаптер Repeater Extender Предавател За Дома

JZENZERO HDMI-компатибилен да RJ45 Extender Мрежен Адаптер Repeater Extender Предавател За Дома

DEN 187.44

Количина на стоки
Това е достапна

Extender е HDMI-компатибилен да RJ45 Extender Адаптер работи за HDTV, Set-top Кутии, DVD, HDPC, STB, Проектор Мониторинг на Податоците Центар, Големи Конференциски Центар.На Предавател и Приемник е поврзан е исклучително важно, тоа не би?т работа, ако тоа?s поврзани погрешно.Нема потреба да ги инсталирате драјверите, флексибилни, plug and play.Нема потреба за напојување.Овој адаптер не само крши ограничување на HDMI-компатибилен кабел за пренос должина, но, исто така, овозможува поголема флексибилност и погодност во кабелот за изградба.Висока брзина од точка до точка излез, гарантира дека на влез и излез е токму истата. 1. Extender е HDMI-компатибилен да RJ45 Extender Адаптер работи за HDTV, Set-top Кутии, DVD, HDPC, STB, Проектор Мониторинг на Податоците Центар, Големи Конференциски Центар.2. На Предавател и Приемник е поврзан е исклучително важно, тоа не би?т работа, ако тоа?s поврзани погрешно.3. Нема потреба да ги инсталирате драјверите, флексибилни, plug and play.Нема потреба за напојување. 4. Овој адаптер не само крши ограничување на HDMI-компатибилен кабел за пренос должина, но, исто така, овозможува поголема флексибилност и погодност во кабелот за изградба.5. Висока брзина од точка до точка излез, гарантира дека на влез и излез е токму истата.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : 6*2.5*2cm сет 1 x HDMI-компатибилен да RJ45 Extender.

Основните својства

Додатоци на производот