.

.

WDhomLT Божиќ Адвент Календар Одбројување Шарм Поставите 24 Дена Адвент Календар DIY Календар Божиќ Виси Украси Дрвени Занает Додатоци

WDhomLT Божиќ Адвент Календар Одбројување Шарм Поставите 24 Дена Адвент Календар DIY Календар Божиќ Виси Украси Дрвени Занает Додатоци

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Разни Божиќ во облик на дрвени украси се многу добри дрвени занаети и добар тајминг подарок за Божиќ.Божиќ дрвени календар може да се користи за да ги красат елка, Продавница прозорци, А исто така може да се носи како pendant.Божиќ Адвент Календар Одбројување Шарм Поставите 24 Дена Адвент Календар DIY Календар Божиќ Виси Украси Дрвени Занает Accessories The големина на овој Божиќ адвент календар одбројување шарм го поставите е : дрвени знак големина : 4x3 см (1.Совршен подарок-ова дрвени календар pendant е особено погодна за луѓе со лоша меморија или многу зафатени луѓе.За детали за големината на DIY календар, ве Молиме погледнете го вториот производ слика.

Основните својства

Додатоци на производот