.

.

Corvette Lanyard Keychain ...

Corvette Lanyard Keychain ...

DEN 1605.60

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од високо Квалитетни Материјали - многу удобно за вашиот Врат 20-1/2" Должина 1" Ширина Брзо Ослободување Монтажни ДВОЈНО ДВОСТРАНО ПЕЧАТЕЊЕ Тежина : 0.04 КГ ВИСОКО КВАЛИТЕТНА значка носителот и lanyard поставува Lanyard е светлина, но силни.Чувајте ги вашите кредитни картички и работникот значки СИГУРНО и СУВО.за мобилни мобилни телефони, камери, USB флеш драјвови, копчиња, keychains, ID име ознака значка носители, видео игри и други преносни работи.Убаво lanyard , изгледа навистина убаво , одлична за приемници кои сакаат лил нешто да се земе со нив преку ден.

Основните својства

Додатоци на производот