.

.

Amana Menumaster 12003804 Вратата Зглоб

Amana Menumaster 12003804 Вратата Зглоб

DEN 528.72

Количина на стоки
Това е достапна

Вистински ОЕМ замена дел.Amana Комерцијални е удел на пазарот лидер за микробрановите и брзина печки во службата за храна индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Вратата Зглоб.

Основните својства

Додатоци на производот