.

.

Брзо Губење На Косата, Телото Shaper Половината Резервоарот Врвот Слабеење Тренингот Вест Губење На Тежината Врвот

Брзо Губење На Косата, Телото Shaper Половината Резервоарот Врвот Слабеење Тренингот Вест Губење На Тежината Врвот

DEN 2308.80

Количина на стоки
Това е достапна

Патент затворање.Линија Сува.Вест врвен дизајн со патент затворање, повеќе е лесно да се носат и одговара на вашето тело форма, заштита на вашата назад.Удобни и лесни половината тренер, можете да го носат под вашата дневна облека.Шиење добро корсет поддршка ќе ниска назад и да се стегне ќе јадро.U-тип на анти-droop дизајн жените корсет, поддршка на вашиот биста, нека ви тренингот срце.Информација за производот : Сезона : Летни,Пролет,Есен,Зима Пол : Жените Повод : Секојдневниот Материјал : Chlorinated влакна(polyvinyl хлорид) Облека должина : половината должина Функции : половината заштита, телото обликување, стереотипизација, градите поддршка, стомачни затворање Вклучени : 1 X корсет Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry Size НИ велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Должини 6 8 36 66cm/25.98" 62cm/24.4" 51cm/20.08"М 8 10 38 70cm/27.56" 66cm/26.0" 52cm/20.47"L 10 12 40 74cm/29.13" 70cm/27.5" 53cm/20.87"XL 12 14 42 78cm/30.71" 74cm/29.1" 54cm/21.26"XXL 16 18 46 82cm/32.28" 78cm/30.7" 55cm/21.65"XXXL 20 22 50 86cm/33.86" 80см/31.4" 56cm/22.05".

Основните својства

Додатоци на производот