.

.

2022 Безжична CarPlay USB Адаптерот за Фабрика Жичен CarPlay Автомобили Мултимедијални Plug & Play Dongle Конвертирате Едно-Копче за Ажурирање, Лесно Подесување Поддршка IOS10 Над Жич?

2022 Безжична CarPlay USB Адаптерот за Фабрика Жичен CarPlay Автомобили Мултимедијални Plug & Play Dongle Конвертирате Едно-Копче

DEN 2544.00

Количина на стоки
Това е достапна

Промени методот на конекција, се врти жичана конекција во некоја безжична конекција, и понудите проштална да го кабелот за податоци приклучок во вашиот мобилен телефон.Почекајте додека да се ажурира бар достигнува 100% .Откако ќе го постави, вашиот телефон ќе се спарите со тоа штом ќе почнете да автомобил, во секое време.Carlin Kit Безжична Car Play Адаптер работи секој i Phone од 6 целиот пат до 12 Про МАКС (работи i OS 10 до 14.

Основните својства

Додатоци на производот