.

.

Прозорецот Почиста Рачни Прозорец Огледало Четка Виси Дупка Преносни Зелена

Прозорецот Почиста Рачни Прозорец Огледало Четка Виси Дупка Преносни Зелена

DEN 434.40

Количина на стоки
Това е достапна

Тврдоглави дамки од вода и дамки ќе се отстранат и чисти напор со помош на оваа четка за чистење, кој доаѓа со сунѓер четка главата и гума squeegee.Тоа е лесен и удобен за вас да виси на оваа расчистување четка на ѕид површина заради тоа доаѓа со виси дупка.Тоа е направен од високо квалитетни пластични материјали.Должината на овој производ е 5.5 cm, ширина е 11.5 cm и висина е 19cm.Овој производ е совршено погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, итн.Спецификации : Опремени со виси дупка на опашката на овој расчистување четка, така што ќе може да виси на ѕидот за површината.Чистење со четка може да бидат зачувани на ѕид површината со користење виси дупка без да заземаат премногу кујната countertop простор.Со помош на својата вклучени виси дупка, можете да виси на оваа чистење со четка за лесно и удобно.Карактеристики : Чистење со четка е опремен со сунѓер четка главата и гума squeegee 2 различни видови на главата, што може да помогне да се четка далеку тврдоглави дамки и отстранување на остаток вода дамки.Дизајнот на сунѓерот четка главата и гума squeegee го прави овој чистење со четка има способност да се отстранат тврдоглави дамки од вода и остатоци.Овој производ е совршено погодна за домашни, апарати за домаќинство, ученичкиот дом, итн.Големина : 5.5 cm x 11.5 cm x 19cm/2.17" x 4.53" x 7.48" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Основните својства

Додатоци на производот