.

.

uxcell ПРОЦЕСОРОТ Heatsink AMD Заградата Backplate за LGA 1155 1156 Плоча

uxcell ПРОЦЕСОРОТ Heatsink AMD Заградата Backplate за LGA 1155 1156 Плоча

DEN 119.76

Количина на стоки
Това е достапна

Име на производ : Backplate Заградата за LGA 1155 1156 Плоча;Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm/0.1".Завртка Дупка Центар Растојание : 7.5 x 7.5 cm/ 3" x 3"(L*W);Вкупната Големина : 9.2 x 8.9 x 0,8 cm/ 3.6" x 3.5" X 0.3" (L*W*H).Материјал : Пластика;Боја : Black.Net Тежина : 19g.Пакет : 1 x Backplate Заградата за LGA 1155 1156 матична Плоча.Backplate за Приклучок LGA 1155 1156 H H2 Плоча / КУПОТ на ладилникот fan A добра замена дел за компјутер.Завртки вграден за лесно да се инсталира.Инсталирање и монтажа на heatsink и AMD добро.

Основните својства

Додатоци на производот