.

.

Bommeow 10 Парчиња BSE12-СЕКИРА C-Форма Вртливата Стил на Слушалката Слушалката за полнење за Motorola Радио XPR3300 XPR3500 DEP8050 Елита

Bommeow 10 Парчиња BSE12-СЕКИРА C-Форма Вртливата Стил на Слушалката Слушалката за полнење за Motorola Радио XPR3300 XPR3500 DEP8050

DEN 3816.00

Количина на стоки
Това е достапна

Модуларен дизајн, 180° вртливата говорникот дека ви овозможи да се слуша во вкупно удобност.Удобно & дискретно конципирањето од врвот да се вратам на вашето уво.Фитинг за секое работно место повод w/ клипот-никаде и лесно да работат во согласност PTT.Од дизајн до производство фаза со трајност на ум.Опис : Wired Вртливата Слушалка со Внатрешно Притисни-за-зборување и Микрофон за двонасочна Радио.Оваа слушалка обезбедува јасен глас пренос и одлични фокусирани квалитет на звукот.Тоа е уникатен производ, кој одговара за малопродажните пазари, ресторани и безбедносни компании.Карактеристики : Подобрување на Комуникацијата : Оваа слушалка произведува висок квалитет на звук.Корисниците се слушне пренос јасно и примате ефикасно.Пријатна Материјал : Корисници носат меки и кожа-пријателски материјал кој одговара на право надвор earlobe.User-Friendly Дизајн : Метален клип за ПЗЗ назад клипови безбедно врз lapel, јака или вратоврска.Корисниците се лесно да се прилагоди.Издржливи Кабел : Флексибилни СТП кабел засилен со Kevlar се Грижи Слободен Гаранција : 1 Година по Ред Гаранција Компатибилен Радио Модел : за полнење За Motorola Мулти-Пински Конектор : DEP500 / DEP500e Серија : DEP550, DEP570, DEP550e, DEP570e DP2000, DP2400, DP2600, DP3441, DP2000e, DP2400e, DP2600e, DP3441e, DP3661e XPR3000 / XPR3000e Серија : XPR3300, XPR3500, XPR3300e, XPR3500e Xi R P6600, Xi R P6600i, Xi R P6620, Xi R P6620i, Xi R E8600, Xi R E8600i, Xi R E8608, Xi R E8608i DGP8050 Елита, DGP8050e Елита TETRA Терминал : MTP3100, MTP3150, MTP3200, MTP3250, MTP3500, MTP3550.

Основните својства

Додатоци на производот