.

.

Fesjoy Рака Пресврт Израмнување Орев, 4pcs Надгради Рака Пресврт Израмнување Орев Дијаметар 40mm + 4pcs Жолта Загрева Кревет Извори + 4pcs M4x40mm Завртки за Creality Ender-3 CR-10 3D Печатач

Fesjoy Рака Пресврт Израмнување Орев, 4pcs Надгради Рака Пресврт Израмнување Орев Дијаметар 40mm + 4pcs Жолта Загрева Кревет Извори

DEN 215.76

Количина на стоки
Това е достапна

Надгради рака пресврт израмнување орев за 3 D печатач загрева кревет.Направи топло кревет стануваат стабилни, компатибилен со 3 D печатач Creality CR-10, Ender-3. Голема големина израмнување ореви ќе го направи тоа повеќе полесно да се на ниво печатење платформи.Високо-квалитетен материјал, издржлив и здрав.Едноставен за инсталација и отстранување.Спецификации : -Рака Пресврт Израмнување Орев Орев Дијаметар : За 40mm -Жолта Пролет надворешен Дијаметар : 8mm Пролет Должина : 26mm -Завртка Завртка Должина : 40mm Пакет Големина : 12.9 * 8.9 * 1.5 cm / 5.1 * 3.5 * 0.6 во Пакет Тежина : 46g / 1.6 оз Пакување Листа : 4 * Рака Пресврт Израмнување Орев 4 * Топол Кревет Пролет 4 * M4x40mm Завртка.

Основните својства

Додатоци на производот