.

.

Долго ТАО 50 Парчиња Метална Жица Алигатор Стега Долга Опашка Алигатор Метален Клип Затворач за DIY Картичка Фото Мемо Клип Носителот 6inch (150mm)

Долго ТАО 50 Парчиња Метална Жица Алигатор Стега Долга Опашка Алигатор Метален Клип Затворач за DIY Картичка Фото Мемо Клип Носителот

DEN 230.16

Количина на стоки
Това е достапна

Метални материјали, силна алигатор затворач држи фотографии исправено на сите времиња.Вкупна должина : 150mm / 6 инчи.Силна алигатор клипови се одржи фотографии картички цврсто исправени на сите времиња.Широк апликации : се Заглавени во cupcake,глина,дрво, дури и песокот за да носителот на едно место ,совршен за задржете кодови,фото,имајте на ум,мени,хартија,име картичка или да се направи placeholders за свадби за табела броеви.Пакетот вклучува : Секој пакет има 50 компјутери.

Основните својства

Додатоци на производот