.

.

Lroveb Деца U-форма Четка за заби 360° Целата Уста Темелно Чистење Премиум Мека Прирачник за Обука Четка за заби Симпатична Мечка Цртан филм Дизајн U - Тип Моделирање чет?

Lroveb Деца U-форма Четка за заби 360° Целата Уста Темелно Чистење Премиум Мека Прирачник за Обука Четка за заби Симпатична Мечка

DEN 215.04

Количина на стоки
Това е достапна

Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали.Мека pacifier-одделение силика гел, 360-степен мека работ го опкружува заби, обезбедување удобно четкање чувство, оригиналниот метод за чистење, ефективна длабоко чистење, нема да оштетување на непцата, и децата забната глеѓ.Безбедноста и удобноста : На лесен-за-зафат се справи обезбедува удобност и контрола, и две слатки бои зголемување на вашето дете интерес во четкање на забите.Безбеден и сигурен за деца : На U-облик на четкичка за заби за години користи услужни влакната за да им даде на вашето дете нежно чистење; мека четка главата ви помага да ги внесете е тешко да се постигне места и да се постигне повеќе темелно чистење Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм.Безбеден, брз и лесен, тоа може да се користи лесно дома или на патување.Ова им помага на вашето дете да биде подготвен да ги измијат забите подолго, па дури и се развие четкање навики.Мека pacifier-одделение силика гел, 360-степен мека работ го опкружува заби, обезбедување удобно четкање чувство, оригиналниот метод за чистење, ефективна длабоко чистење, нема да оштетување на непцата, и децата забната глеѓ.Креативни U-облик дизајн : На ергономски U-облик четка главата е погодна за формата и механика на децата забната структура.Наменети за деца е деликатна непцата и чувствителни заби.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.

Основните својства

Додатоци на производот