.

.

Fesjoy Четка за Чистење, 3D Принтер Чистење Млазницата Четка Бакарна Жица за Чистење Алатка за Чистење Млазницата Hotend Топол Кревет Печати ја Главата Блок

Fesjoy Четка за Чистење, 3D Принтер Чистење Млазницата Четка Бакарна Жица за Чистење Алатка за Чистење Млазницата Hotend Топол Кревет

DEN 179.76

Количина на стоки
Това е достапна

Млазницата чистење со четка може да се користи за чистење, derusting, деконтаминација и deburring.Бакарна жица четка главата, средна цврстина, компактен дизајн ја зголемува површината фитинг област, ефикасно да се подобри ефикасноста на работата.Удобно криви се справи со дизајн ефикасно го намалува притисокот во текот на употребата.Постои една мала дупка на крајот од дршката, кои можат да бидат обесени кога не е во употреба, заштеда на простор.Лесен и издржливи, погоден за чистење печатач млазници, топли кревети, топлинска блокови, и исто така може да се користи за чистење на подни плочки, граница на врати и прозорци, итн.Карактеристики : Материјал : Бакар + Пластичен Објект Големина на : 17.6 * 2.0 * 1.0 cm/ 6.9 * 0.8 * 0.4 во Објектот Тежина : 18g/ 0.6 оз Пакување Листа : 1 * Чистење Млазницата Четка.

Основните својства

Додатоци на производот