.

.

Camecho Двојно Din Андроид Стерео во Автомобил,е Радио за Автомобил со Bluetooth GPS, 7 Инчен HD екран осетлив на допир во Цртичка Headunit FM Радио Приемникот Поддржува WiFi Двојна USB An

Camecho Двојно Din Андроид Стерео во Автомобил,е Радио за Автомобил со Bluetooth GPS, 7 Инчен HD екран осетлив на допир во Цртичка

DEN 1919.76

Количина на стоки
Това е достапна

7 инчен екран на допир.Систем : Android 9.Дали прочитате за Инсталација рачно прво.Овој уред не ја поддржува додадете canbus или надградба на системот верзија (тоа е најновиот имаме за овој уред).Поддржува SWC, задна камера текст s мини видеа на Андроид стерео.Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.По поврзувањето со копија камера, Кога наназад,на автомобил е се поврзан со обратна опрема за автоматски прекинувач (камера не е вклучен, можете да ги купите во нашата продавница). (Прво на сите, ве молиме потврдете ако вашиот автомобил треба canbus да го прочитате оригиналниот воланот копчето, бидејќи овој уред не ја поддржува додадете canbus).Вграден-во FM со 18 претходно зачувани станици, со овој headunit, Ти никогаш нема да пропуштите вашите омилени радија повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот