.

.

Јога Никне Унисекс Бебе Без Ракави Памук, Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Украсни, 18-24 Месеци

Јога Никне Унисекс Бебе Без Ракави Памук, Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Украсни, 18-24 Месеци

DEN 348.48

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Увезени.Безбедно спиење погоден за носене ќебе спие вреќа.Направени со 100% памук.Меки, нежни и удобно на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет на безбедно спиење погоден за носене спиење вреќа / вреќа за спиење.Јога Никне џерси памучна вреќа за спиење и погоден за носене ќебе е совршен безбедно спиење ќебе за вашиот малку еден да има топла, пријатна, удобно и безбедно ноќ на сон.Нашите џерси памук ткаенини се направени од мека, прекрасен памук.Нашите погоден за носене ќебе е направен со светлина памучен материјал, обезбедување на совршен баланс на чување бебе и топло, додека сеуште одржување на бебе безбедно од прегревање.Нашите патент затворање, го прави за лесно и исклучување на облекување, кој е особено погодно за ноќ време пелена промени.Нашиот сон вреќа ќе го замени лабава ќебиња во креветчето и ќе го задржи вашето малку една атмосфера, топло и сигурно во текот на ноќта.

Основните својства

Додатоци на производот