.

.

Назад Scrubber за Туш - Силиконска Тело Scrubber за мажите и жените, се Справи со Телото Четка за Миење, Двојно Страна Чистење Бања Рака Кожата, Масажа на Exfoliating Текстура Чист

Назад Scrubber за Туш - Силиконска Тело Scrubber за мажите и жените, се Справи со Телото Четка за Миење, Двојно Страна Чистење Бања

DEN 119.76

Количина на стоки
Това е достапна

✓【Најдобра Услуга】Ние се обидуваме се потрудиме да донесе најдобри користат искуството на нашите клиенти.Ако не сте задоволни со нашата производ.Ве молиме контактирајте го нашиот тим во секое време, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.Се протега 1cm густа четка главата продира во порите за да ја исчистите нечистотијата.

Основните својства

Додатоци на производот