.

.

CHDHALTD Табела Картичката во Држачот,Табела Број Носители,Поставете го Држачот за картички за на Маса Знак да Застане,Табела Место за Држачот,Фото Слика Носители(6PCS-Т?

CHDHALTD Табела Картичката во Држачот,Табела Број Носители,Поставете го Држачот за картички за на Маса Знак да Застане,Табела Место

DEN 2378.40

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Метал/Боја : Розово Злато, Злато/Пакет Вклучуваат : 6/12pc x Забелешка clip(Не картички).Совршен цврсто да се прикаже вашиот табела број картички, храна знаци, кодови белешки, рецепт картички или што и се ќе да се сака да се прикаже.Срцето-во облик на клиентите може да се додадат на мали картички или хартија, така што тие не ќе го лизгачот, и стилски и практични.Дизајниран со мазна и убава површината дека нема да чип, пукнатина или исчезнат, погодно за да можете да ја користите во секојдневниот живот, трајни и еднократно.Ако сакате вашите гости да се импресионирани од вашите décor за свадби, партии или било која друга прилика, тогаш вашата потрага, мора да завршува тука.Пакетот Вклучува : 6/12pc x Note clip(Не картички)Боја : Розово Злато, Gold Material : Metal100% Сосема Нов и Висок Quality Height : 85 MMNote : На производи се направени во студио, и ќе има мала боја разлика поради различни монитори!Сите големини се мерат со рака!Ќе има некоја грешка од 1-2mm!се молам да се биде отстранет!.

Основните својства

Додатоци на производот