.

.

Shakumy Жените Тинејџерски Девојки Долг Ракав Секојдневен Мачка Уши Симпатична Сечење на Врвот Дуксери Суичери Џемпери Pullover Кошули

Shakumy Жените Тинејџерски Девојки Долг Ракав Секојдневен Мачка Уши Симпатична Сечење на Врвот Дуксери Суичери Џемпери Pullover Кошули

DEN 0.24

Количина на стоки
Това е достапна

Материјал : Полиестер,Cotton2.кратки ракави кошули за жените плус големина секојдневен лето женска повик краток ракав блузи летна кошула soteer женска colorblock лето кратко sleeve секојдневен лабава т-маица жените лето секојдневен т кошула фустани плажа cover up обичен резервоарот фустан strappy резервоарот на врвот лабава повик без ракави кошули camis жените лето кратко sleeve лабава секојдневен tee т-маица x-large кошула фустани за жени секојдневен лето работа кошули за жените секојдневен кошула за жените 2020 женска кратко sleeve симпатична печати сечење на врвот лето tee кошула. Бои може да се појави малку поинаков преку веб поради компјутер слика резолуција и monitor settings. Пакет Превозникот : Стандард за испорака : USPS, обично ќе пристигне околу 10-15 дена.Мерка колковите во најголем дел.ЗА SIZE - ве Молиме да проверите на нашата големина на Сликата, препорачуваме една големина нагоре.Мерка половината на narrowest дел.Рака Мие Само. Рака мие со ладна вода, не кајгана, висат линија или сува.Прекрасен Подарок - основни долги ракави кошули дуксери суичери џемпери се задржи топло во текот на раната есен и доцното лето. Мерка вашиот биста низ најголем дел од своите гради (мерната лента треба да се затегнат, но не помал).39 инчи) се разликува поради прирачник за мерење.класичен силуета и стилски секојдневен стил го прави погоден за луѓето од сите возрасти и форми, едноставни кратки фармерки може да заврши на свеж изглед во секојдневниот живот!.Материјал - Мека ткаенина, нашите autum маици се изработени од полиестер и памук, која е разумна ткаенина состав сооднос, дише и лесни, дише, и овие pullover блузи ќе ви даде повеќе удобен носи искуство.

Основните својства

Додатоци на производот