.

.

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Лимон Зелена Портокал Розова Лето

Туш Завеса Лагер Сет со 12 Прстени за Када Тешки Дома Декоративни Туш Завеса 72x72 Инчи Лимон Зелена Портокал Розова Лето

DEN 551.52

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Големина на : Оваа туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када. Не исчезнува, не избледуваат, по долго време се уште е исто како и нова.Јас може да ви обезбеди со целосна наплата или ви испрати нова.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.На нетранспарентно шема подобро ги штити приватноста.Тоа е многу едноставна. Тежината на овој туш завеса е многу мала, само 340g/400g/440g, па нема потреба да се грижите за целата лагер паѓа надолу бидејќи се премногу тешки.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.

Основните својства

Додатоци на производот