.

.

uxcell 3мм месо тело 5mm Цилиндар на Главата Сина Гума Полирање Монтирани Точка 22 Компјутери

uxcell 3мм месо тело 5mm Цилиндар на Главата Сина Гума Полирање Монтирани Точка 22 Компјутери

DEN 391.20

Количина на стоки
Това е достапна

Име На Производ : Монтирани Точка;Материјал : Пластични , Метални.Боја : Сина , Сребрена Тон;Главата Големина : 5 x 15mm / 0.2" x 0.6"(D*L).Месо тело со Дијаметар : 3мм / 0.12";Вкупна Должина : 46mm / 1.8".Тежина : 54g.Пакет Содржина : 22 x Монтирани Точка.Дизајниран со метал месо тело.Оваа монтирани точка е погоден за мелење, полирање и обликување на метал или железо површината.

Основните својства

Додатоци на производот